Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Sylvinho: Do ta ndaloj Ronaldon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Sylvinho: Do ta ndaloj Ronaldon Empty
MesazhTitulli: Sylvinho: Do ta ndaloj Ronaldon   Sylvinho: Do ta ndaloj Ronaldon EmptyMon May 25, 2009 5:49 pm

Mbrojtësi i Barcelonës, Sylvinho, beson se nëse luan në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Manchester Unitedit, ai do të arrijë me sukses që ta markojë superyllin portugez, Cristiano Ronaldo.
Sylvinho: Do ta ndaloj Ronaldon F.0525164714754_m
Eric Abidal, Dani Alves dhe Rafa Marquez nuk do të luajnë për Balugranët në finalen e 27 majit, që do të thotë se Sylvinho do të luajë në mbrojtje.

“Nuk e konsideroj pozitën time (mbrojtës i krahut të majtë) si pikën e dobët të Barcelonës”.

“Nuk kam luajtur në shumë ndeshje, mirëpo kur më është dhënë mundësia, mendoj se kam luajtur mirë”.

“Cristiano Ronaldo ka shumë talent dhe është vështirë për ta ndaluar. Ai bën gjëra të cilat as nuk mund t’i imagjinosh. Mendja e tij është e shpejtë, por mendoj se e imja është edhe më e shpejtë”, u ka thënë braziliani gazetarëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Sylvinho: Do ta ndaloj Ronaldon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ribery do ta zëvendësojë Ronaldon..
» Messi: Do të paguaja ta shoh Ronaldon
» Florentino: Reali ka marrëveshje me Ronaldon
» Paris Hilton në lidhje me Cristiano Ronaldon?
» Ferguson: Kemi bërë gjithçka për ta mbajtur Ronaldon

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: