ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Mourinho: Jam dashuruar me Interin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Mourinho: Jam dashuruar me Interin   Sat May 30, 2009 6:01 pm

Jose Mourinho, i cili së fundmi e ka vazhduar kontratën me Interin deri në vitin 2012, është treguar shumë falënderues ndaj klubit të tij në konferencën e sotme, për shtyp para ndeshjes kundër Atalantës, e cila do të zhvillohet të dielën.


“Falënderoj klubin për besimin që ma kanë dhënë, mirëpo mënyra ime e falënderimit do tregohet më së miri në fushë”.

“Jam i lumtur që do të qëndroj tek Interi dhe jam i sigurt se do të arrijmë suksese më të mëdha”.

“Unë jam i dashuruar me këtë skuadër. Duke iu falënderuar sinqeritetit të lojtarëve dhe dashurisë së secilit që punon në këtë skuadër, unë kam krijuar një pasion të vërtetë për këtë fanellë”, ka thënë portugezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Mourinho: Jam dashuruar me Interin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: