Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Quagliarella: Jam i gatshëm të luaj për Interin ose Juven

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
Powery


Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

Quagliarella: Jam i gatshëm të luaj për Interin ose Juven Empty
MesazhTitulli: Quagliarella: Jam i gatshëm të luaj për Interin ose Juven   Quagliarella: Jam i gatshëm të luaj për Interin ose Juven EmptyThu May 21, 2009 10:24 pm

Quagliarella: Jam i gatshëm të luaj për Interin ose Juven Quagliarella

Sulmuesi i Udineses, Fabio Quagliarella, beson se ka arritur nivelin e duhur të lojës për të mundur të paraqitet për skuadrat e mëdha italiane, Juventus ose Inter.

Sipas spekulimeve në Itlai, Bianconertët janë favoritë për ta transferuar sulmuesin italian në fund të këtij sezoni, mirëpo edhe presidenti i Interit, Massimo Moratti, e ka shprehur haptas interesimin e tij për Quagliarellan.

“Jam mahnitur kur kam dëgjuar se Moratti përmend emrin tim. Të jesh në listën e Interit, Mbretërve të Italisë, është një ëndërr. Interi është një skuadër solide me një trajner të madh. Mendoj se jam i gatshëm të luaj atje”.

“Sezonin e ardhshëm, Juve do të jetë në gjendje për ta fituar Scudetton dhe Ligën e Kampionëve. A do të luaj atje? Është ëndrra ime fëmijërore, e cila vazhdon të jetë e tillë edhe sot...”, është cituar Quagliarella nga “La Gazzetta dello Sport”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Quagliarella: Jam i gatshëm të luaj për Interin ose Juven
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» City i gatshëm të shpenzojë për Eto’o
» Beckham: Nuk do të luaj për Chelsean
» Zyrtare: Iaquinta nënshkruan kontratë të re me Juven
» Mourinho: Jam dashuruar me Interin
» Zyrtare: Mourinho vazhdon kontratën me Interin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: