ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Van der Sar: Ishim nën presion edhe kur e kishim topin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Van der Sar: Ishim nën presion edhe kur e kishim topin   Thu May 28, 2009 8:22 pm

Portieri i Manchester Unitedit, Edwin van der Sar, ka pranuar se Djajtë e Kuq nuk ishin në formën e tyre më të mirë në finalen e të mërkurës mbrëma dhe se Barcelona me plot meritë është shpallur kampion.

“Të gjithë jemi të zhgënjyer me paraqitjen tonë dhe me rezultatin”.

“Gabimi kryesor ishte pranimi i golit të parë dhe pastaj ne vuajtëm dhe nuk mund të ktheheshim në lojën tonë. Barcelona e mbajti topin shumë mirë”.

“Ne ishim nën presion edhe atëherë kur e kishim topin. Gjithçka dukej se po shkon keq për ne. Barcelona ishte meritore për këtë gjë”.

“Barcelona e fitoi titullin e Evropës (për klube) dhe tani është skuadra më e mirë në Evropë. Barca luajti shumë mirë, dhe krejt çka na mbetet neve është të provojmë në sezonin e ardhshëm”, ka thënë holandezi për faqen zyrtare të United.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Van der Sar: Ishim nën presion edhe kur e kishim topin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: