Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Heinze: Dua të mbetem te Reali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Heinze: Dua të mbetem te Reali Empty
MesazhTitulli: Heinze: Dua të mbetem te Reali   Heinze: Dua të mbetem te Reali EmptyFri May 29, 2009 8:54 pm

Mbrojtësi argjentinas Gabriel Heinze ka shprehur dëshirën të mbetet te Real Madridi, derisa e ardhmja e tij mbetet e paqartë.
Heinze: Dua të mbetem te Reali F.0529192215846_m
Heinze nuk ka qenë në formën e tij më të mirë gjatë këtij sezoni për skuadrën mbretërore, dhe së fundmi janë shfaqur spekulime se ai do të largohet me ardhjen e presidentit të ri.

Mirëpo, vetë lojtari është shprehur kundër këtyre spekulimeve duke thënë se nuk planifikon të largohet nga Santiago Bernabeu.

“Ajo që është thënë në shtyp nuk ka qenë e vërtetë në 99% të rasteve. Më ka mbetur edhe një vit në kontratën time dhe jam i lumtur këtu. Mua më pëlqen të qëndroj, mirëpo kam parë shumëçka në futboll dhe nuk do të befasohesha në se largohem”, ka thënë Heinze për “AS”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Heinze: Dua të mbetem te Reali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Motta: Shpresoj të mbetem Roma
» Diarra: Do të qëndroj te Reali
» Reali ofron €80m të parefuzueshëm për Kaka
» Florentino: Reali ka marrëveshje me Ronaldon
» Reali arrin marrëveshje për Pellegrinin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: