ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Zidane dhe Valdane rikthehen në Real Madrid

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Zidane dhe Valdane rikthehen në Real Madrid   Mon Jun 01, 2009 6:10 pm

Etapa e dytë e drejtimit të Florentino Perez si president i Real Madridit ka filluar sot, pasi spanjolli ka paralajmëruar rikthimin e Zinedine Zidane dhe Jorge Valdano në klub.Legjenda e futbollit francez, Zinedine Zidane, sot edhe zyrtarisht është rikthyer në Real Madrid, kësaj here si këshilltar i Florentino, derisa Jorge Valdano do të jetë drejtori i ri i mbretërve.

Miguel Pardeza është emëruar drejtori sportiv i klubit, por fushat e veprimit të tij ende nuk janë bërë publike dhe nuk është e qartë nëse ai do ta ketë fjalën kryesore në transferimin e futbollistëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Zidane dhe Valdane rikthehen në Real Madrid
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: