Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Chelsea e kërkon Ashley Young

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Chelsea e kërkon Ashley Young Empty
MesazhTitulli: Chelsea e kërkon Ashley Young   Chelsea e kërkon Ashley Young EmptyFri Jun 05, 2009 6:03 pm

Sipas mediave angleze, Chelsea dëshiron të ketë në radhët e veta anësorin e Aston Villas, Ashley Young.

Chelsea e kërkon Ashley Young F.0605174505616_m

Që kur Carlo Ancelotti ka arritur në Stamford Bridge, gjithnjë e më shumë emra lidhen me një kalim te klubi londinez, dhe një prej tyre është edhe Ashley Young.

Young kaloi edhe një sezon fantastik dhe u shpall si lojtari i dytë më i mirë në Premier League, si dhe lojtari më i mirë i ri. Chelsea një kohë të gjatë interesohet për anglezin, të cilin e sheh si një lojtar i cili do ta ‘rinojë’ ekipin.

Edhe Guus Hiddink ishte i impresionuar nga Young, dhe holandezi i ka propozuar Chelseat të blejë më shumë lojtarë anglez.

Megjithatë Aston Villa nuk do të heqë dorë lehtë nga shërbimet e tij, pasi tashmë e humbën një mesfushor të rëndësishëm, Gareth Berry, i cili u transferua te Manchester City.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Chelsea e kërkon Ashley Young
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ribery kërkon 20 mijë euro në ditë nga Chelsea
» Chelsea nënshkruan me Zhirkov
» Chelsea nënshkruan me Zhirkov
» Chelsea fiton Kupën FA
» Ancelotti dëshiron Paton në Chelsea

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: