ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Barca nuk i frikësohet ardhjes së Kaka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Barca nuk i frikësohet ardhjes së Kaka   Sat Jun 06, 2009 11:39 am

Mbrojtësi i Barcelonës, Dani Alves, ka deklaruar se Barcelona nuk do ta ketë vështirë as sezonin e ardhshëm të dalë fituese përballë rivalëve të Real Madridit, përkundër se Mbretërit do ta kenë në dispozicion superyllin Kaka.“Kaka është një lojtar i madh, i cili mund ta përmbysë një ndeshje futbolli vetëm për pak sekonda, mirëpo Barca nuk i frikësohet ardhjes së tij”.

“Ne kemi shumë lojtarë të mirë dhe padyshim që do të luftojmë për t’i fituar të gjitha trofetë edhe në sezonin e ardhshëm... megjithëse Madridi do të jetë skuadër më e rrezikshme”, është cituar Alves nga “Marca”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Barca nuk i frikësohet ardhjes së Kaka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: