Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Maicon gjithnjë e më afër largimit nga Interi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Maicon gjithnjë e më afër largimit nga Interi Empty
MesazhTitulli: Maicon gjithnjë e më afër largimit nga Interi   Maicon gjithnjë e më afër largimit nga Interi EmptyWed Jun 10, 2009 11:56 am

Pas deklaratave të agjentit të tij se Maicon mund të largohet pasi nuk ka një trajtim të duhur nga Interi, mbrojtësi i majtë brazilian e ka pohuar edhe vetë se mendon të largohet nga Giuseppe Meazza.

Maicon gjithnjë e më afër largimit nga Interi F.0610114723881_m

“Unë nuk jam fenomen, po ashtu nuk jam një lojtar si çdo njëri tjetër. Interi më nënçmon tashmë tre vite. Ndoshta ata janë të preokupuar me atë se si ta kënaqin Ibrahimovic”, ka thënë Maicon në një intervistë për Gazzeta dello Sport.

“Nuk jam xheloz në të. Ai është fenomen dhe unë nuk dua t’i referohem asaj se sa asistime i kam bërë në disa vitet e kaluara. Ky nuk është problem. Thjesht unë trajtohem si një i harruar nga klubi”, ka shtuar lojtari, i cili aktualisht është në detyrë me përfaqësuesen e Brazilit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Maicon gjithnjë e më afër largimit nga Interi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Crespo gjithnjë më afër Fiorentinës
» Chelsea dhe Reali në garë për Maicon
» Maicon mund të largohet nga Inter
» Tevez gjithnjë e më pranë Cityt
» Bordeaux shumë afër titullit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: