Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Crespo gjithnjë më afër Fiorentinës

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
Powery


Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

Crespo gjithnjë më afër Fiorentinës Empty
MesazhTitulli: Crespo gjithnjë më afër Fiorentinës   Crespo gjithnjë më afër Fiorentinës EmptyThu May 21, 2009 10:35 pm

Crespo gjithnjë më afër Fiorentinës Valdanito-crespo

Sulmuesi i Interit, Hernan Crespo, është në prag të arritjes së marrëveshjes për të kaluar te Fiorentina si transferim i lirë.

Kontrata e Crespo, 33-vjeçar, skadon në fund të sezonit. Pas edhe këtij sezoni me pak raste aktivizimi, argjentinasi tashmë ka bërë të ditur se do të largohet nga kampioni i italisë.

Fiorentina dhe Napoli janë lidhur me një transferim të ish-sulmuesit të Milanit dhe Chelseat, por duket se ekipi violë është destinacioni i preferuar i argjentinasit.

“Në ditët e ardhshme pritet të ketë edhe një njoftim zyrtar”, ka thënë agjenti i lojtarit Fernando Hidalgo.

Kalimi i Crespos në Artemio Franchi nxit për më tepër spekulimet për një largim të sulmuesit Adrian Mutu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Crespo gjithnjë më afër Fiorentinës Empty
MesazhTitulli: Re: Crespo gjithnjë më afër Fiorentinës   Crespo gjithnjë më afër Fiorentinës EmptyFri May 22, 2009 3:08 pm

Po heket prej ekipes me te mire po deL n t'lodht. Evil or Very Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Crespo gjithnjë më afër Fiorentinës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Maicon gjithnjë e më afër largimit nga Interi
» Ancelotti: Ndeshja kundër Fiorentinës thelbësore
» Tevez gjithnjë e më pranë Cityt
» Bordeaux shumë afër titullit
» Arsenali afër angazhimit të Mesut Ozil

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: