Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Thaçi: Kosova vendi më i sigurt në Ballkan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Thaçi: Kosova vendi më i sigurt në Ballkan Empty
MesazhTitulli: Thaçi: Kosova vendi më i sigurt në Ballkan   Thaçi: Kosova vendi më i sigurt në Ballkan EmptyMon May 25, 2009 6:21 pm

Kosova është vendi më i sigurt në Ballkan, u ka thënë kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, deputeteve të Kuvendit të Kosovës
Thaçi: Kosova vendi më i sigurt në Ballkan F.0326125259547_m
Duke u përgjigjur në pyetjen e deputetëve për vonimin e emërimit të zëvendësdrejtorit dhe të inspektorit të përgjithshëm të AIK-ut, kryeministri Thaçi, ka thënë se nuk dëshiron të punojë nën presionin e kohës dhe se janë duke u munduar që të zgjedhën njerëzit e duhur dhe profesionalë në këto poste.

Kuvendi i Kosovës në rendin e ditës të seancës së sotme plenare ka shqyrtimin e programit të tij të punës për vitin 2009, ndërkohë që pritet të shqyrtojë dhe rishqyrtojë edhe disa projektligje, si atë për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për Rregullatorin e Energjisë, rishqyrtimin e Ligjit për shpronësim, etj.

Po ashtu në rendin e ditës do të jetë edhe propozimi i Grupit Parlamentar të LDK së për zëvendësimin e anëtarit në Komisionin për arsim, shkencë, teknologji, kulturë, rini dhe sport.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Thaçi: Kosova vendi më i sigurt në Ballkan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» I sigurt qëndrimi i Patos te Milan
» Vizita e Bidenit, sinjal i angazhimit amerikan në Ballkan
» Thaçi inkurajon kthimin e serbëve
» Thaçi rifalënderon mbështetësit e Kosovës për anëtarësim në BB
» Kosova mund të anëtarësohet në KE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Lajme-
Kërce tek: